Her şey teröristtir!

kasırgaAyıları, yaban domuzlarını, kaplanları, sokak hayvanlarını, böcekleri, bakterileri, anneleri, çocukları, göçebeleri, kara derilileri, başka bir dilde konuşanları terörize etmeyi başardılar. Başka şeyler neden olmasın? Her şey teröristtir!

Silahlı Kasırga Tugayları

Örgütün hedefi mevcut uygarlık düzenini yıkıp yerine doğa ilkelerine dayalı bir sistem getirmektir. Denizin içerisinde uyuyan fırtına hücrelerinden oluşur. Yardım ve yataklığını doğanın yaptığı Silahlı Kasırga Tugayları’nın destekçileri arasında güneş ve deniz de mevcuttur.

Deprem Cephesi
deprem
Deprem Cephesi yerleşik hayata geçişten beri şiddet eylemlerini sürdüren bir terör örgütü olup gerilla savaşını esas alır. Şehirlere hiç kimsenin beklemediği anda darbeler indirir ve ardından da tekrar ana karargahı olan yeraltına çekilir. Yer değiştiren kıtalar en büyük destekçileridir.

Dünya Su Özgürlük Ordusu
sel
Özellikle dere yataklarını özgürleştirme amacı taşıyan Dünya Su Özgürlük Ordusu pratiğini insan yerleşimi alanlarını işgal etmek üzerine kurar. Eylemlerinin kaynağının büyük bir kısmını denizlerden yağmur olarak sağlamaktadır.

El – Tsunami
tsunami
Deprem Cephesi’nin denizdeki faaliyetlerini yürüten El- Tsunami örgütü dünya çapında ses getiren dalgalı eylemleriyle bilinir. Ticaret maksadıyla deniz kenarında kurulan şehirlere, maliyetleri düşürmek için kıyı şeridinde kurulan fabrikalara ve enerji santrallerine saldırılar gerçekleştirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code