Şili: Patlayıcılı saldırı Öfkenin Yayılması için Vandalist Hücre tarafından üstlenildi

Bu patlama neyin nesi: bir banka şubesini kısmen fiziksel yıkımla çalışamaz duruma getirme. Sabotaj edilen banka yarın çalışamayacak bankadır. Başarılı bir bankanın sabotajı iyi bir propagandadır. Zarar verilen bir banka sembolik olarak otoritenin moralinin bozulmasıdır. İsyancılar tarafından parçalamak için içine girilen bir banka dünya çapında tutuklu yoldaşlarımıza yalnız olmadıklarını söyleme şeklidir, yüksek duvarların ve dikenli tellerin diğer tarafında unutulmaması gereken daha fazla isyancı var, savaşta olduğumuzu unutamadıkları ve soru görünenden daha kolay olduğu için: ya saldırırız, bütün sonuçları üstlenerek, ya da onlar bizi iğrenç rutin bir yoldan yok eder-herhangi bir orta yol olabilir mi?

La Florida beldesinin çevresindeki Banco de Chile’deki saldırıyı üstlendiğimizi bildiriyoruz ve şunu açıklamak istiyoruz: amaç ordan geçen
kimseyi öldürmek veya yaralamak değildi, bu yüzden bomba insanların genellikle dolaşmadığı bir zamanda yerleştirildi. Niyet “şerefsiz”
Hinzpeter’in ve Channel 13, Chilevision ve TVN “kuklalarının” kurguladığı gibi insanları korkutmak değildi. Sermaye, güç ve otoritenin coğrafi bir yeri yoktur, onlar şehrin her tarafına yayılmıştır, sadece zengin mahallelerde veya La Moneda’da değil, onları sıkı takip etmek, dikkatlice işaret etmek, ve en yararlı görünen şekilde saldırmak gerekir. Bu bizim küçük zaferimiz: önceden karar verildiği gibi kimseye gereksizce zarar vermeyen mutlak güçlü bir sabotaj. Bu yüzden savcıya ve “şüphelilere” gülüyoruz, son 20 yılın en kötü durumundan sonra şüphelilerin kaçmasından utanç duymalılar: “bomba olayı”

Güç politikasını parçalayan her şerefli destekçiye bir tebessüm!

Sokakta “aynasızlar” tarafından suistimal edilen herkes için patlama, onların işlevsel olarak üstün olduğu yerde. Gecelerin karanlık olduğunu ve onları farkettirmeden yakalayabileceğimizi unutmayın!

Üstlenilmeyen bir eylem içi boş bir eylemdir. Aptal ve ilerlemeci yığınların eylemlerimizle fantezi kurmasına ve devlet operasyonuna
dönüştürmesine izin vermeyeceğiz!

Mauri hatıralarımızda, nefretle dolu kalplerimizde asil yıkıcılıkla. Parti yapılanmaları ve merkeziyetçilikten uzakta; kalabalıkların onayını
beklemekten uzakta; resmi durumlarda ağızlarını isyanla dolduranlardan uzakta; şerefin yıllarca önce sona eren bir oyun olduğu kişilerden uzakta, çok uzakta.

Patlamanın sağır eden gürültüsü Yunanistan’da CCF hücresi tutuklu üyesi yoldaşları, İtalya’nın gelenek düşmanlarını, komşu And Merkez bölgesi asil anarşistlerini, tutuklu yoldaşları, Şili Devleti’nden kaçanları; özellikle Freddy, Marcelo ve Juan’ı selamlasın… ve durdurulamaz Tortuga: compa!

senin itibarın hayallerin ötesinde.

Hiçbir şey bitmedi!!!

Yaptığımız her şey suç ortaklığı için kendimize gözkırpmadır!!!

Öfkenin Yayılması için Vandalist Hücre – F.A.I.

http://liberaciontotal.lahaine.org/?p=4506

Not: Metnin oriinalinde yer alan çeşitli seksist, türcü ve anti-semitik ifadeler tarafımızca kaldırılmıştır. – Sosyal Savaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code