Bristol – Kilise minibüsü ateşe verildi

Bristol’de bir kilise minibüsü sabahın erken saatlerinde ateşe verildi. Şehrin merkezinde bulunan ve Afrika ve Asya’daki diğer misyoner partnerleriyle ezilenlerin oturduğu semtlerde “avlanan” Jesus Kingdom City Kilisesinin (Pentecostal haçlı seferlerinin parçaso olan Tanrının Günah Bağışlayan Hıristiyan Kilisesi part ) minibüsü Bristol’deki St.George semtinde bulunan Beaufırt Yolunda ateşe verildi.

“”Verimli olun, çoğalın” dedi, “Yeryüzünü doldurun ve denetiminize alın; denizdeki balıklara, gökteki kuşlara, yeryüzünde yaşayan bütün canlılara egemen olun.” – Genesis 1:28 …

“Efendiden korkan bir kadın methiyeyi hak eder .” – Proverbs 31:30 (Jesus Kingdom City’nin web sayfasının ön sayfası)

“‎Dünya üzerindeki son kral, son papazın bağırsaklarıyla boğularak öldürülmediği sürece özgür kalmayacaktır.” – Denis Diderot

İlk sınıflı toplumlardan bu yana, din boyun eğmenin, cezalandırmanın, borcun, kurbanın, kendinden nefret etmenin ve bağnazlığın dayatılması anlamına gelmiştir. Özellikle, Hıristiyanlık her zaman Avrupalıların kolonyalizm faaliyetleriyle el ele gitmiştir.  Çoğu zaman, başta askeri/ekonomik hegemonyanın yapı taşlarını döşemiş ve potansiyel olarak uygunsuz popülasyonları zapt etmeyi amaçlamıştır. Bu zehirli iş bugün gelişmenin ve asimilasyonun ataerkil mantığıyla ve erkeği kadından / insanı doğadan üstün olduğunun propagandasını yaparak devam etmektedir.

Elisa di Bernardo’nun da dahil olduğu Marco Camenisch’in açlık grevi için zafer ! Ateş Hücreleri İttifakı’nın ilk süreçteki üyelerine ve özellikle bu sefer halen süren emre itaatsizlik eylemi için 53 gün hücre hapsi almaktan korkmayan Olga Ekonomidou’a; yoldaş Tortuga’ya; Melbourne’deki enformel unsurlara; ve İtalya’da soruşturma geçiren anarşik heretiklere Putkırıcı selamlar.

Bu seferki reddimizin odağı Hıristiyanlıktı – gelecekte tek tek bireylere ait olan tam egemenliğin kategorilere, kimliklere ve ahlaklara dönüşmesini hedefleyen başka biri hortlak (dinsel veya değil) olacaktır.

Kaosun gecesine doğru yürüyün…

Özgür Düşünce Derneği / Dönmeler Fraksiyonu

http://actforfree.nostate.net/?p=11190

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code