Gaziantep’te polis merkezine bombalı saldırı

Antep’te akşam saatlerinde polis merkezine bombalı saldırı yapıldı.

Alınan bilgilere göre, Antep’te Karşıyaka Polis Merkezi’ne akşam saatlerinde bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralananların olduğu bildirilirken, ambulanslar bölgeye gönderildi. VİDEO

Olay yerinden görgü tanıklarının bildirdiğine göre bir otobüs ile bir araç patlama sonucu alev aldı. Bölgeden dumanlar yükseldiği bildiriliyor.

İlk bilgiler polis merkezi önünde park halindeki bir aracın havaya uçurulduğu yönünde. Yaralananlar arasında çok sayıda polisin de olduğu haber verildi.

Antep’te doktorlar hastanelere çağrılıyor

Antep’in Şehitkamil semtinde bulunan Karşıyaka polis merkezi önünde yaşanan patlamanın ardından ildeki hastanede görev yapan doktorların acil olarak göreve çağrıldığı bildirildi.

İlk bilgilere göre patlamada yaralananlardan 8’i Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan 4’ünün polis olduğu bildirildi.

Patlama bölgesinde geniş güvenlik önlemleri alınırken ambülanslar hastanelere yaralı taşımayı sürdürüyor.

Antep’teki patlamada yaklaşık 50 kişi yaralandı

Antep’in Şehit Kamil ilçesinde Karşıyaka Polis Merkezi yakınlarında meydana gelen patlamada ilk bilgilere göre yaklaşık 50 kişinin yaralandığı bildirildi.

Alınan bilgilere göre, Şehit Kamil İlçesi Karşıyaka Polis Merkezi yakınlarında bir otomobilde yaşanan patlamanın ardından çevrede bulunan araçlar alev alırken, ev ve işyerlerinde hasar meydana geldi.

İlk gelen bilgilere göre, patlamada yaklaşık 50 kişinin yaralandığı bildirilirken, yaralılardan bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

http://firatnews.org/index.php?rupel=nuce&nuceID=67129

Antep’te doktorlar hastanelere çağrılıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code