Frascati, İtalya – 2 bankaya saldırı

Hapistekilere, polis trafından arananlara, hüküm giyenlere ve arananlara…Devlet/Sermayenin baskıcı güçleri tarafından saldırı altında olan anarşistlere adanmıştır…

FRASCATI (ROMA)
18 Temmuz Çarşamba gecesi, Frascati’de iki bankaya saldırı düzenlendi. Unicredit banka ve BNL bankasına iki molotof kokteyli ve bir kundaklama aygıtı atıldı. Unicredit bank tamamen tahrip oldu.

Duvarına: YERYÜZÜ PARANIZDAN DAHA DEĞERLİDİR sloganı ve çember içerisinde A yazılaması yapıldı.

KAMU BELASI:
‘Kafa karışıklığından ve sosyal kısıtlamalardan kurtulmak bu savaşla yüzyüze gelmenin bir biçimidir.
Düzenin, otoritenin, işyerlerinin ve atamaların normalliğini, bilimsel-teknolojik deney ve yaratımını, onların mahkeme duruşmalarında bedenler üzerindeki adli hakkını, onların birini suçlamak ve başka birini de savunma hakkını yok etmek için.
Bakış açıları, toplum ve yurttaşlar tarafından yetkilendirilen ve görevlendirilen ve başkaları adına karar verenler içindir; vahşi dürtülerin politik/kültürel açıklamalara ihtiyacı yoktur.
Yeryüzüne, hayvanlara, anti-otoriterlere ne yaptıklarının doğrudan doğruya görebiliyor ve hissedebiliyoruz ve bu  bizim azim ve kararlılıkla daima saldırmamız için yeterli bir sebeptir… anarşistler ileri, bugünü sabote edelim ve yok edelim!’
Nihayetinde herşey saçma bir şekilde, bedenlerimiz gündelik hayata akıp gidiyor, isyana karşı çıkan zayıf yurttaşlar arasında, içgüdülerimizi ve öfkemizi kışkırtmak için sonraki fırsatı bekliyoruz.
Varolana karşı dünya çağında yeni anti-otoriter gerillada birleşmiş fiili ittifaklar oluşturduk ama hiç tanışmadık. Anarşist eylem tek bir kuvvetle kısıtlıdır; canlıların, bireyin (özellikle kendin), Yeryüzünün topyekün kurtuluşu ve Devletin, dinin ve askeri otoritenin topyekün yokedilmeleridir.
Yörüngemiz işaretlerle dolu bir yoldan çok uzakta, bizi acından kurtaran gündelik savaşta vahşi ve girilemez patikalarda yürüyoruz.
Vahşi ve fiili eylemleri icraa eden bireyler, tahakküm kuvvetlerinin kendini beslediği mahkumiyet veya ölümün ahlaki ve sosyal korkularını ve kararsızlıkları dışarıda bırakırız.. Bizler o korkuları terör biçiminde atacağız.
‘Şimdi ne yapmam gerektiğini biliyorum.
Bir kez daha. Şimdi daha bir kuvvetle.
Sonuna kadar. Yaşasın Anarşi’
KARA ENTERNASYONALLE CCF (ATEŞ HÜCRELERİ İTTİFAKI)
YAŞASIN ANARŞİNİN ATEŞİ!
ULUSLARARASI DEVRİMCİ CEPHE
ENFORMAL ANARŞİST FEDERASYON
Yıkıcı Uygarlık Karşıtı Bireylikler
FAI IRF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code