Meksika: Almanya’da tutuklanan yoldaşlarla dayanışmak için bankaya bombalı saldırı

Almanya’nın Aachen kentinde gerçekleşen soygunla suçlanan yoldaşlarla dayanışmak için yapılan uluslararası çağrıya yanıt olarak, 20 Nisan gece saat 02:00’de Mexico City’deki Eje 10’da bulunan bir Citibanamex şubesine bir kilodan fazla barut olan bir patlayıcı aygıt yerleştirdik.

Bizler bir kaç ay önce Gece Kedileri ve Kötü Büyücüler Kundakçı Hücresi tarafından gerçekleştirilen eylemi tekrar ettik. Yoldaşların saldırısının ardından şubeyi yeniden inşaa ettiklerini gördüğümüz gibi onlara dekorasyon için yardım etmeye karar verdik.

Bir bankaya neden saldırdığımızı izah etmek gerekli mi? Bu boklar, halkı evsiz bırakır, askeri şirketleri, doğayı katleden şirketleri, milyonları borçlarla ve sahte vaatlerle zincire vuran sömürgenleri finanse ederler.

Onlar teröristtir, ödeme emirleriylei borçla korku salarlar, sizi evinizden zorla çıkarmayla veya sizi hiçbir şeysiz bırakmayla tehdit ederler. Ve hala, bizlere suçlular, ruhsuzlar, katiller demeye yüzleri vardır.

Polise; efendilerinizin çıkarlarını koruyan iyi bir iştir, devam edin…

Bankacılara; Şimdi bunlar sizin bankalarınız, yakında sizlerin evleri olacak.

İsyancı yoldaşlara, özellikle de Aachen’de suçlananlara: sizlere kucak dolu sevgilerimizi gönderiyoruz, bizler direnmeye ve rahatsız etmeye devam ediyoruz.

Geri çekilmek yok!

Katil sömürücülere ateş ve barut!

Bir Kaç Çılgın İsyancı Hücresi FAI-FRI

Alıntı: It’s Going Down

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code