ELF-Uygarlık Karşıtı Ajitasyon Hücresi’nden kundakçı dayanışma eylemi (Selanik)

E.L.F. Selanik

Gelişmiş yollar, iletişimler, deniz ve hava ulaşım ağları arasındaki ticaretin açılması ve gelişmesi başlıca amaçları olan yıkıcı I.I.R.S.A. planlarına karşı Güney Amerika’dan gelen çağrıya istinaden, eyleme geçmeye karar verdik.. 15 Şubat Çarşamba günü gece 02,00 sularında, Selanik’in merkezinde iki adet iş makinesini ateşe verdik.

Yeni kar planları endüstriyel kompleksin ekonomik büyümesi amacıyla suların kirletilmesi dahil, yerli toplumlarına yönelik zulmü, fauna ve floranın yok edilmesini ve ormansızlaştırmayı kapsayan Amazon’un kitlesel olarak yok edilişine sebep olacaktır. Otorite ve egemenlikle içinden çıkılamaz bir şekilde bağlantılı ve toplum içerisinde eşzamanlı olarak yayılan bir kompleks. Dayatılan sosyal standartları yeniden üreten, ücretli kölelik rejiminin devamını sağlayan, egemenliğin saldırısı altında seyirci kalan bir toplum. Boyun eğme yoluyla dikte edilen yolculukların peşinden gidilmesi için oluşturulan propaganda tarafından tamamen karartılmış olan.

Sefil yolculuklara karşı, anarşist devrimci eylemi ortaya koyuyoruz. Davanın ve eylemin yayılmasını ve sosyal barışın, düzenin ve güvenliğin destabilize edilmesini.

Egemenlik gibi, aslında maddi hedefler heryerdedir. Otoriter kompleks farklı ama birbirine bağlı kurumlar ve yapılardan oluşur. Otoriteye her yönden şimdi ve burada saldırmak ve doğrudan eylemlerin maksimum seviyeye çıkartılması bizim için yapılacak en iyi iştir, böylelikle saldırılarımız mümkün olduğunca kaotik ve etkili olacaktır.

Tekno-bilimsel kompleks kalkınma projelerine ve yapılarına karşı.

Uygarlığın yıkımı için

Anarşist savaş tutsaklarına kuvvet.

Otoriteyle her türlü araçla savaşan tüm yoldaşlara kundakçı selamlar.

Makinelere Ateş.

YAŞASIN ANARŞİ

ELF – Uygarlık Karşıtı Ajitasyon Hücresi.

Kaynak: Athens Indymedia

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code