Meksika: Vahşi Tepki’den Telmex baz istasyonu kulesine kundakçı saldırı

ao1 “Siz veya ben ölene dek” Grubu Meksika’nın Atizapán bölgesinin doruklarında bulunan México-Toluca otoyolundaki bir baz istasyonu kulesini ateşe verdi. Anteni “koruyan” çitleri yıktık ve dikenli tellerini kestik ve elektrik kabloları üzerine zaman ayarlı bir kundakçı aygıt yerleştirdik. Daha sonra aygıtın alev alıp anteni tamamen yakıp, Telemex şirketinin mülküne hasar vererek geceyi aydınlatmasını izledik.

Anten tamamen kullanılamaz hale geldi, bu şekilde daha önceden de defalarca söylediğimiz gibi eylemler silsilesine devam ediyoruz. Uygarlığı, ilerlemeyi, teknolojiyi, yapaylığı ve bilimi oluşturan veya sembolize eden herşeye saldırılacaktır.

Vahşi doğa kendisine ait olanı geri alır, sözkonusu otoyolu tarafından bölünen tepeler,yüksek gerilim hattı ve iletişim kablolarının yapımı için kesilen ağaçlar, uygarlığın ölümcül genişlemesiyle yaşam alanlarından terkettirilen hayvanlar (insanlar veya insan olmayanlar), ilerlemenin saygı duymadığı ve intikam çığlıklarına, kafamızdaki atalarımıza kulak asmadığı herşey, şimdi savaşın ateşi bizimdir.

Diğer herşeye karşı direniş!

Vahşi Tepki
“Siz veya ben ölene dek” Grubu

Kaynak: ContraInfo

Alıntı: War on Society

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code