Ateş Hücreleri Komplosun’dan Şili’li Yoldaşların Yaptığı Çağrıya Notlar

cropped-60x120-fai-FOTOS1Burası kurtların sessiz olduğu yer, çünkü insanlar bas bas bağırmakta…

10-20 Nisan Şili’deki yoldaşların hapishanelere karşı uluslarası eylem çağrı günleri. Hizmetkar gibi yaşamayı öğrenmiş hürmet edenlere karşı 10 eylem günü.

Suç ortaklığı için bir mesaj

Ölümün ve yaşamın bir nefes, bir kalp atışı uzakta olduğu anlarda, onların sözleri binlerce kilometrelerce öteden yoldaşça, dayanışmayla, suç ortaklığıyla bizlere ulaşmıştı.

Otoritenin mühürlerini, kimlik numaralarını, vergi kayıtlarını, kameralarını, barkodlarını, facebook’unu, sanal gerçekliğini kitleler kabul ederken, bizler evcilleşmenin reddedişini temsil ediyoruz. Dükkan vitrinlerinde sergilenen sadık evcil hayvan olarak yavaş yavaş ölmeyi reddetmenin kanıtıyız. 

Birbirlerimizden ne kadar uzakta olsak, hiç görüşmemiş bile olsak, birbirimizi anlayamacağımız farklı dilleri dem konuşuyor da olsak, maskeleri takip bu dünyanın pisliğine saldırdığımız zamanlar gerçek yüzlerimizi tekrar edinerek biraraya gelişimizdi.

GÜÇ– DAYANIŞMA – SUÇ ORTAKLIĞI Bütün FAI/IRF hücrelerine, Kara Enternasyonal’in maskeli anarşitlerine, gücün pisliğini havaya uçuran eylemdeki bütün anarşistlere, toplumsal kanıksamanın sessiz gecesine aydınlatanlara.

GÜÇ– DAYANIŞMA – SUÇ ORTAKLIĞI İtalyan devletinin tutsakları Nicola Gai ve Alfredo Cospito’ya ve Gianluca Iacovacci ve Adriano Antonacci‘ye

GÜÇ– DAYANIŞMA – SUÇ ORTAKLIĞI Bizlerle aynı öfkeyi ve ateşi paylaşan reddedişin kurtları Juan Flores and Guillermo Duran‘a

GÜÇ– DAYANIŞMA – SUÇ ORTAKLIĞI Şili devleti ve İspanya devletinin elele verip tutsak aldıkları Monica Caballero ve Fransisco Solar‘a

Ateş Hücreleri Komplosu – FAI/IRF

Tutsak Üyeler Hücresi

13/04/2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code