Arjantin: Buenos Aires tren hatlarına sabotaj

10425395_354989158039775_8249773104941176644_nŞehirlerde her şey makineleşmenin akışını sürdürmek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır, insan ya da olmamak. Milyonlarca peso Enerji hizmetindeki silahlı uçaklar için kaynaklarda, kontrol ve baskı teknoloji mekanizmalarında, inşaat ve otoyolların bakımında, yenilerinin açılışı olarak ya da tren istasyonları için yeniden değerlendirilmektedir.

Aklımızda, bugün sabote etme isteğinin olması, hatta sadece bir an için olsa bile, patlayıcı / yangın çıkarıcı ile normal işleyen tahakküm yapısını koruyan çarklara, Floresta ve Villa Luro hatlarını bağlayan kavşağa saldırdık.

Biz bu eylemlerin işçileri tehlikeye atıp atmadığı tartışmasının içine girmeyeceğiz. Bugün polis toplumunun büyük çoğunluğu tarafından onaylanmış olan boğucu normaliteyi frenlemek önem taşımaktadır.

Doğrudan dayanışma ve suç ortaklığı ile Ateş Hücreleri Komplosu kardeşlerimizin, 2 Mart’tan beri Yunan cezaevlerinde açlık grevinde olanların ve onların yakınlarının derhal serbest bırakılmasını talep ediyoruz.

Yoldaşlarımızın ciddi sağlık durumu göz önüne alındığında, harekete geçmek acil bir görevdir; bunun için 6 tutsağın hastaneye kaldırılmış olması bizim için yeterli bir nedendir [aslında 8 CCF üyesi hastanededir].

Angeliki ve açlık grevcilerin geri kalanı ile dayanışma!

Muharip Gençlik Günü’nün yeni yıl dönümü öncesinde Şili’deki yoldaşlara güç! Her yerde isyanların yayılmasına olanak sağla!

Ölülerimizin intikamını alanlar, işkence ve hapsedilenler için kokuşmuş Arjantin devletine karşı mücadele …

Ateş Çemberi

Kaynak: ContraInfo

Alıntı: A BLOK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code