‘Nihilist Özgür Ölüm Hizibi’ Roma’daki bir kaç kundaklama eylemini üstlendi (İtalya)

streetBir çok ülkedeki şehir gerilla guruplarının bir geleneği olarak bombalı saldırıların telefon veya herhangi birşekilde önceden bildirilmesi muhtemel ölü ve yaralıların olabileceği olayları önceden durdurma amacıyla yapılmaktadır. Bu radikal grupların birçoğu saldırılarıyla ilgili farklı işleyiş parametrelerinde hareket ettikleri için herhangi bir uyarıda bulunma ihtiyacı hissetmezler- çoğu zaman mülkiyete insanlara veya insan olmayanlara zarar verme kastı olmadan saldırırken. Ayrıca güvenlik, lojistik, teknik ve baskı faktörleri de mevcut, ama genel olarak konuşursak, nihilist, anarşist ve uygarlık karşıtı eğilimler bu bakımdan ve gelişi güzel yaşam kaybı ve halka yönelik kitlesel yaralanma vakaları gibi sonuçları olan herhangi bir saldırıyı reddetmeyi öncelik olarak koyarak otoriteryanizmden, muhafazakarlıktan ve faşizmden kendilerini ayırmışlardır. Bizler bu parametrelerin, Nihilist Özgür Ölüm Hizbi’nin aşağıdaki bildiride bahsetmiş olduğu “şifreli kodlar” olduğunu varsayıyoruz.

325 Editoryası

NİHİLİST ÖZGÜR ÖLÜM HİZBİ: KUNDAKÇI SALDIRILARI AÇIYOR VE ÜSTLENİYOR

“Size üstüninsanı öğretiyorum! O şurdaki deniz; sizin büyük aşağılamanız içinde batar.”

Nihilist Özgür Ölüm Hizbi bir proje ve deneyin açık noktalarına dayanır:

1° – Topluma ve onun ahlak, etik, eşitlik, demokrasi, yasallık, kanun, vs. gibi değerlerine saldırı.

2° – Tüm yasal ve hukuki meselelerin reddi.

3° – Nihilist Özgür Ölüm Hizbi tektir ve projeyle “benzerlik” içerisinde olsalar bile, diğer gruplarla bir federasyon veya ortaklık anlaşmasını reddeder.

4° – Nihilist Özgür Ölüm Hizbi uyarı işaretlere ya da “telefonla yapılan uyarılara” başvurmaz, ancak başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş veya sadece girişimde bulunulmuş saldırılar, toplumun tüm hukuki etik yapısı ve bunu kendi “amaçları” için kullanmak isteyen herkes için “kafa karışıklığından” kaçınmak için belirli şifreli kodlar karşısında iflas edecektir.

5° – Projenin özgünlüğünü bozmak zorunda olan sözüm ona “heterojen” veya genelleştirilmiş dayanışmaya karşı.

6° – Ortaklık anlaşmasının bir parçası olmayan bireyin dolaylı olarak tutukluluk altında bulunduğu durumda olduğu gibi, belirli durumlarda Nihilist Özgür Ölüm Hizbi’nin “kendi” iddiası..

Ok yaydan çıktı…

NOT: Deneye başlmak için, “Roma” denen metropolün hengamesindeki mobil nesnelere karşı çeşitli kundakçı saldırılar gerçekleştirildi.

Nihilist Özgür Ölüm Hizbi

Kaynak: 325

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code