Jakarta: Öfke Birimi, Sheraton Hotel’in 3. katını ateşe verdi (Endonezya)

231901_kebakaran230“Zincire vurulmuş kardeşler, ıstırap çeken yoldaşlar, savaş yakındır. Yakında  intikamın sarhoşluğuyla saldırımızı gerçekleştireceğiz; düşman kaçacak, çünkü Matemin Federasyonu Federation of Sorrow berbat durumda.” –Bruno Filippi

Eylemimize PHOENIX PROJESİ-BÖLÜM 3 denebilir. Bu Yunanistanlı yoldaşların çağrısına bir yanıt olarak kolektifimizin kararıdır – (1), (2).

Bu gece (26 Haziran), dışarı çıktık, ateşi yaktık ve Jakarta’da Sahari Mountain Caddesinde bulunan Sheraton Hotel’in üçüncü katını ateşe verdik. Ateşimiz özgürlüğü için açık grevi eylemine girişen anarşist tutsak K. Sakkas ile dayanışmanın bir göstergesi olarak Phoenix projesi içerisindeki Yunanistan’daki yoldaşlarımızdan gelen çağrıya bir yanıttı. Karaoke odasındaki çöp kutularından birine kundaklama aygıtı yerleştirdik ve ateşi konuşturduk.

Bring far our revolutionary greetings to the members of Ateş Hücreleri İttifakı’nın  Tutsak Hücre Üyelerine, Kozani‘de tutuklanan 4 anarşiste devrimci selamlarımızı gönderiyoruz–sizi asla unutmayacağız, Cospito ve Gai için, Carla, Ivan, Juan, Marcelo ve Freddy’ye ve Henry’ye ve her zaman Yunanistan ve İtalya’daki anarşist tutsaklara; ve dünya çapındaki tüm diğer FAI IRF hücrelerine devrimci selamlar.

Asla az sayıda olduğumuzu söylemeyeceğiz ancak bizler ateşin kendi adımıza yanmasını sağlayacağız.

Phoenix projesini intikam için uluslararası bir proje yapalım!

ÖFKE BİRİMİ
ULUSLARARASI İNTİKAM İTTİFAKI (ICR)
IRF – FAI

Medya linki:

http://news.detik.com/read/2013/06/26/231703/2285333/10/ruang-karaoke-hotel-sheraton-gn-sahari-terbakar?9911012

Kaynak: 325

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code