Vancouver’da finansal kuruma kundaklama

9b1f78e14e99868416a960aa9af0Ateş halen yanıyor. 3 Jüri Heyeti Direnişçisinden ikisinin serbest bırakıldığı haberleri kalplerimizi ısıttı aynı şekilde de öfkeyle doldurdu. Devlet onların ellerinden yaşamlarından bir bölümünü bir daha geri alamayacakları şekilde almıştır. Ayrıca 3. direnişçi Maddy’yi ve diğer isimsiz olanları da unutmadık.

Bu yüzden, yoldaşlarımızın serbest bırakılmasının finansal altyapıya, hükümete ve bize baskı uygulayan ve özgürlüklerimizi alan tüm kurumlara yönelik saldırılarımızın devam edeceğinin mesajını göndermeye karar verdik. Masum bir banka olan CIBC bir molotof kokteyli aldı. Çıkan alevler beyinlerimize yeni bir hayat, bankaya yıkım, Vancouver Polisine güvensizlik duygusu ve banka yatırımcılarına bizi asla durduramayacakları ve saldırılarımızın artacağı duygusu verdi.

Ateş her zaman yanacak. Dün gece, işçilerin yaşamlarından kar sağlayan ve ailelerin evlerine haciz gönderen finansal bir kurumu ateşe verdik. Bu eylemin, Vancouver, Coast Salish topraklarından anarşistlere ve diğer radikallere saldırmak ve hemen saldırmak için esin kaynağı olması dileğiyle. Bizler durdurulamayız.

CST Vancouver’dan tüm yoldaşlara sevgiler!

Kaynak: Anarchist News

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code