Madrid: Almudena Katedraline konulan patlayıcı düzenek üzerine

bombazo-1024x675Kutsanmış batakhanelerinizin savunmasız olduğunu gösterdik. İktidarınızın temelleri, katledişlere ve insanların yıllarca kodese kapatılmalarına dayanan kentsel barışınızı ihlal etmek için kilolarca günahkar barutumuzla titremiş oldu. Bu intikamdır. Korkunun bariyerlerini yıkacağız.

Patlayıcı saldırısının hedefi açıktır; Burbon monarşisine kendi kutsal mekanında vurmak. Tüm heybeti baskının meyvesi ve bizler, ezilenler buna isyankar devrimci şiddetle son vereceğiz. Bizler tarihsel koşulların gelmesini bekleme tuzağına düşmüyoruz. Devlet, Sermaye ve özellikle çürümüş faşist kraliyet ailesi varolduğu sürece koşulların uygun olduğuna inanıyoruz. Kararlıyız. Beklemiyoruz. Eyliyoruz.

Bizler bizi ezenlerin sadece bu gibi eylemlerle yok edilebileceği gibi hatalı bir fikre sahip değiliz. Kendimizi kandırmıyoruz. Rehavete kapılmıyoruz. Bu, bir asırdan fazla bir zamandır İktidara karşı kışkırtıcıların ve komplocuların arasında varolmuş olan eylemli propagandadır. Bu çürük dünyanın sonunu getirmek için tüm hayal gücümüzü ve enerjimizi sınırsız kullandığımız bir savaşa çağrıdır.

Kodeslere Ateş!
Yaşasın Anarşi!

İsyancı Komando Mateo Morral

Kaynak: Contra Info

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code