Jakarta: “Öfke Birimi” alışveriş bölgesini kundakladı (Endonezya)

GISMGeri adım atmak yok. Savaş her zamanki gibi sürüyor ve her seferinde daha da şiddetli olmak zorundadır. Toplumun tüm altyapıları hedefimizdir ve birinin bile güzel gökyüzüne karşı dönmesine izin vermenin mazereti yoktur. Tüm binalar yıldızlar görmemize karşıdır, dünyanın geri kalan kısımlarında tutuklu ve gerilla yoldaşların da göremediği yıldızlar.

Ateş yoluyla, bizler halen saldırılar devrimci yolumuz olarak gerçekleştiren küre çapındaki savaşçılara sıcak sevgilerimizi göndermek istiyoruz. Yoksulluğa ve ‘reformist’ anarşistlerin alçaklığına karşı başlarını her zaman dik tutan cesur ve asil tutsaklara.

Geçen gece (22 Şubat), Toplumun başka bir malını ateşe verdik. Jakarta’nın kuzeyindeki orta sınıf alışveriş bölgesine bir kundaklama aygıtı yerleştirdik. Mağazaları kendi modelimiz olarak ateşe verdik ve bir kez daha bireyleri kendi eylemlerini gerçekleştirmeye çağırdık – özellikle de Endonezya ve Güney Doğu Asya’daki bireyleri. Her bireyin öfkesini elit birimlerin uzmanlaşması olmadan ateş ve benzine çevirebileceklerini pratikle göstermiş olduk. Bizler Toplumu kurtaracak öncüler veya mesihler değiliz. Bizler Toplumu ateşe vermek isteyen öfkeli bireyleriz.

Sadece korkaklar – kendilerine anarşist diyenler bile-  yangın yükseldiğini ve dumanların gökyüzünü kapladığını görür ve hiçbir şey yapmaz. ‘Doğru zamanı’ bekleyen ve yaşamlarını konforlu bölgelerde tutmaya çalışan korkaklar her zaman Toplumun tamamlayıcı parçalarıdırlar. Ve korkakları düşmanlarımız olduklarını işaret ediyoruz ve sizleri ayrıca avlayacağız. Gelecekte, Topluma saldırmak için gerçekleştirdiğimiz eylemlerde birilerinin hayatlarını riske attığımız için üzgün hissetmeyeceğiz.

Şimdiden, bize göre devrimci olan yoldaşlara devrimci selam ve sevgilerimiz biraz kısıtlayacağız. Ateşimizin ‘masum’, ‘reformist’, ‘pasifist’, ‘resmi ve hukuk yanlısı anarşistleri’, ‘facebook anarşistlerini’ ve diğer korkakları ısıtmasına müsaade etmeyeceğiz. Eylemlerimiz her zaman sadece kendimiz, bireysel değerlerimiz ve devrimci yoldaşlarımız içindi.

Ve ateş yoluyla, tüm sevgimizi tutsak yoldaşlarımıza gönderiyoruz: Ateş Hücreleri İttifakı’na, Yunanistan’da çifte soygunla suçlanan 4 anarşiste, Alfredo ve Nicola’ya ve Thor, Ixodae, Mangifuoco ve İtalya’da benzer operasyonlarda suçlanan diğer yoldaşlara, to Gabriel Pombo da Silva ve Marco Camenisch’e, Şili’deki Marcelo, Juan, Fredy, Ivan & Carla’ya, Bolivya’daki Henry’ye, Meksika’da yaralanmış olan Tripa Lopez’e, Tukijo’ya ve asaletlerini ve devrimci değerlerini her zaman koruyan parmaklıklar ardındaki isyancı tutsaklara. Ayrıca şu an firarda olan yoldaşlara da sevgilerimizi gönderiyoruz: Felicity, Hans ve diğerlerine. Kaçmaya devam edin ve düşmanların sizi yakalamalarına izin vermeyin.

Enformel Anarşist Federasyon – Uluslararası Devrimci Cephe’den birey, hücre ve gruplarına sevgi ve devrimci selamlar. Toplumu ateşlerimizle kuşatalım.

Toplumun çöküşüne kadar savaş sürüyor.

Öfke Birimi
Uluslararası İntikam İttifakı
FAI – IRF

Kaynak: 325

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code