Endonezya – ELF’ten bir dizi kundaklama saldırısı

artefactoincendiariosombrasycizallas8Mücadelemiz uygarlığın kavramlarıyla kısıtlanamaz. Bizler onun dışındayız. Vahşiyiz ve uygarlığın düşmanlarıyız. Sadece devlet ve sermayeye (anarşizmin eski kavramlarına göre) değil, tüm uygarlığa: bizler uygarlığa karşıyız.

Bizler, sosyal barışı gururla reddedenleriz, rahat alanlarımızdan dışarı çıkanlarız venefret ettiklerimize saldırı eylemleri gerçekleştirenleriz. Uygarlığa ve mülkiyetine savaş ilan ediyoruz ve Enformel Anarşist Federasyon ve Uluslararası Devrimci Cephe’den tüm yoldaşlarımızı uluslararası şehir gerilla savaşına katıldık.

Güney Sumatera’daki (2009 genle seçimlerinde kazanan parti) Demokrat Yardımcı Sekreterine ait araba ve mağazaya karşı, Makassar’daki 4 ATM’ye karşı ve geçen hafta Jakarta’daki iki elektrik trafosuna karşı eylemleri üstleniyoruz.

Eylemlerimiz Ogan Kemilir Ilir’deki köylü mücadelesine ve Papua’daki isyancılara: Endonezya devleti tarafından hapsedilen Buktar Tabuni ve Dominikus Sorabut’a, Güney Java sahilinde madenciliğe karşı filizlenip yayılan mücadelelere, Kalimantan, Mentawai, Jambi ve Papua’daki yerlilere adanmıştır.

Bizler ayrıca Kulon Progo’dan cesur ve asil köylü Tukijo’ya, İtalya’daki NO TAV tutsaklarına, ABD’deki ELF tutsaklarına, Marco Camenisch veGabriel Pombo da Silva’ya ve diz çökmeyip yasaya boyun eğmeyen tüm anarşist tutsaklara devrimci selamlarımızı gönderiyoruz.

Ayrıca devrimci örgütlere: Yunanistan’da Ateş Hücreleri İttifakı (CCF) ve Epasnatatikos Agonas (EA), dünya çapında Dünya Kurtuluş Cephesi (ELF) ve Hayvan Kurtuluş Cephesi’nin (ALF) tüm seksiyon ve fraksiyonlarına, Meksika’daki Individualidades Tendiendo a lo Salvaje’ye (ITS) ve Enformel Anarşist Federasyon/Uluslararası Devrimci Cephe’nin (FAI/IRF) tüm hücrelerine devrimci selamlarımızı gönderiyoruz.

Uluslararası İntikam İttifakı’ndan yoldaşlarımıza devrimci selamlarımızı gönderiyoruz: yoksulluğu ve köleleği ateşe verelim!

Bu uygarlığın çöküşüne kadar!
Topyekün özgürlük ve vahşi yaşama kadar!

Dünya Kurtuluş Cephesi
Endonezya Fraksiyonu

Kaynak: 325

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code