Ateş Hücreleri Komplosu – Enformel Anarşist Federasyon Meksika’dan 7. Bildiri

4469f136800f6fa0baad25bd1e88f240_int470Eylemdeki tüm anarşistlere;
İlişki içerisindeki kundakçılara ve antagonistlere,

CCF-FAI bildirisi, Meksika:

Tüm otoriterye karşı savaşta olan kundakçılara!
Tüm dayanışmamız Mario López “Tripa” ve Brualio Durán yoldaşlara!
Kendisini mücadelede bulan yoldaş Felicity’le dayanışma!
Sermaye ve Devlete karşı doğrudan saldırıların birinci yılını kutluyoruz!

Bir kez daha kurtuluşun ateşi mala zarar vererek yaralanacağı yerden yaktı. Enformel Anarşist Federasyon’un (FAI-M) fraksiyonu Ateş Hücreleri Komplosu’nun (CCF) Meksika seksiyonu Iztapalapa şehrinin ticari San Juan Xalpa semtinde bir kurtuluş ateşi yaktı. 11. caddedeki ve Sabadell’deki 45-46 mağaza zarar gördü.

Yangın 17 Eylül’de saar 11:45’e programlanmıştı ancak ateşleme mekanizmasında bir kaza meydana geldi ve aktive olmadı. Sabah saatlerine doğru planlarımızın başarısızlıkla sonuçlandığını ve baskı güçleri tarafından farkedilmiş olduğunu düşünürken mekanizma uzun bir süre sonra ateş aldı ve patladı.

Sermaye ve Devlete karşı doğrudan saldırıların birinci yılında, bu tür bir kaza ilk defa başımıza geldi. Saldırılarımızın hiçbirinde insanlar yaralanmamıştı. Bizler eylemlerimizi daha çok mala zarar vermek ve ayıplanacak kayıplar vermeden üretimi durdurmak üzerine kurmaktayız. Bu kez ateş bir kaç insanı yaraladı.* Amacımız insanlara değil mala ve üretime zarar vermekti.

İlişki içerisindeki anarşist eylem grup ve bireyleriyle koordineli bu yeni eylemle, Marcelo Ebrad hapishanesinde hükmünü bekleyen Mario López “Tripa,” ile, Almanya’da tutuklu bulunan mücadeledeki kardeşimiz Gabriel Pombo da Silva ile, İsviçre’deki Marco Camenisch ile, Şili’de tutsak olan yoldaşlarla, Yunanistan’daki Ateş Hücreleri Komplosu’ndan tutsaklarla, Bolivyalı yoldaşlarla, Culmine’den yoldaşlarla ve İtalya’da baskı altında tutulanlarla, Endonezya’daki yoldaşlarla ve dünya çapında devlet tarafından tutsak alınmış tüm yoldaşlarla dayanışma içinde olduğumuzu göstermek istedik.

Bu antagonist mücadelenin birlikte koordinasyonunu oluşturduğumuzdan bu yana bir yıl geçti, Tahakküm sistemine saldırdık. Böylelikler mücadelenin mümkün ve sistemin savunmasız olduğunu gösterdik.

Yaralanacağı yerden vur! Kurtuluşun ateşiyle ileri!
Varolanı yok et!

Hemen Devrim için Otonom Hücreleri’nden (CARI-PGG) yoldaşlara sevgiler, Yabanıla Yönelen Bireyciler’e (ITS) sevgiler, Dünya Kurutluş Cephesi’ne (ELF) sevgiler, Mario Sanchez Añón İsyankar Hücreye (CI-MSA) sevgiler ve sistem karşıtı tüm eylem gruplarına sevgiler!

Yaşasın enformel anarşist eylem grupları!
Mücadeleyi her köşeye yayalım!
Hepimiz Ateş Hücreleri Komplosu’nun suç ortağıyız!
Yaşasın kurtuluş için ateş ve intikam için barut!
Güçlü ol, Mario yoldaş!
Güçlü ol, Braulio yoldaş!
Tahakkümün teknolojik sistemine karşı!
Hapishanelerin yıkımı için!
Topyekün Kurtuluş için!
Uluslararası anarşist koordinasyon için!
Anarşi İçin!

Ateş Hücreleri Komplosu /
Enformel Anarşist Federasyon
(CCF-FAI)-Meksika
18 Eylül, 2012.

Kaynak: Liberacion Total

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code