Red hack Diyanet İşlerini hackledi!

RedHack (Kızıl Hackerler), “RedHack üyesi olduğu” iddiasıyla tutuklanan 10 kişi için Diyanet İşleri Başkanlığı’nın sitesini hackledi. Siteye Suavi’nin RedHack için bestelemiş olduğu “RedHack” şarkısını koyan Kızıl Hackerler, “Cuma’da HAK yersen, Bayramda HACK yersin” başlıklı notu da bıraktı.

RedHack’ın siteye bıraktığı not şöyle: “Cuma’da HAK yersen, Bayramda HACK yersin. Din ticretine son, eşit adil sömürüsüz sınıfsız bir dünya mümkündür. Mezhep çatışması yaratmak isteyen Diyanet bu oyunun tutmayacak. Cumhuriyet resepsiyonum yok diye üzülme, RECEPsiyon var.

Eşbaşkanlığımdan rahatsızmış. Yahu BOP Orta Şark’a barış getirecek ama bunlar isterler mi? İstemezlerrrr. Ne senin ne de NURJUvazi’nin tırsak evlatları yüzünden ölmeyecek Anadolu’nun çocukları. Fethullah’ın 150 milyar $’lık sermayesini katlamak için açılan silah ihalelerine kurban edilmeyecek! Din tüccarlığı yaparak, halkı koyun gibi oynatmanıza son vereceğiz! Ne mahpuslarda, ne ölüm oruçlarında ölmeyecekler ve sen koli bantalarına sarıp, tekbirlerle gömemeyeceksin. Siz NATO’ya Afgan dağlarında çerez yapasınız diye yetiştirmiyor o evlatları analar. Terörist olmayan kalmadı ülkede ama sen bir tek Yasin El-Kadı’ya kefilsin Birleşmiş Milletler “Teröre Destek Verenler Listesi”nde 4 numara olan. Anadilde konuşmak da yasak bu ülkede, aynı dil sürçmesi gibi. Malatyalı Alevi ailenin dili sürçtü diye 15 yıl “adaleti yanıltmaktan” yargıla. Cemevlerini “ucube” gör! Ermeniler öldüklerini, Kürtler yaşadıklarını ispata çalışıyor. 100 yıldır bu topraklarda 18 yaşındaki gençleri 15 yıllık Redhack’e lider yaptınız, masum insanları yüzünüzü aklamak için kullanmaya kalktınız. Gelişmişlik liginde 94 ülke arasında 92.sıradayız çünkü orada ölçü İnsan Hakları. Fantezi dünyanıza büyük mü geldi? Küresel sermayeden borçlanarak IMF borcunu ödediniz ve bunu halkı kandırmak için “bak eskiden IMF bize borç verirdi” diye anlattınız ve Fethhullah yapılanmasını tamamladınız. Kişi başına 11 bin $ düştüğü için mi 2 poğaça çalmak ve 12 yılla yargılanmak zorunda insanlar. Bu baskı ve zulüm bitecek, batacak bu korsan gemisi, bitecek bu bezirgan saltanatı. “Onlar gazetecilik faaliyetinden içeride değil ama”, “Yargıya gereken talimatı verdik”. Sizin adaletiniz yok madem. Ve adaletin olmadığı yerde yargıçlar hüküm giyerler. Biz halkız. Ne sizlerden, ne Fethullah’in beslemelerinden, ne emperyalizmin işbirlikçilerinden… Korkmuyoruz. Kısa çöp uzun çöpten hakkını alacak ve halkın sesi daha gür çıkacak

Sizden korkmuyoruz, 24 sene değil 240 sene verseniz dahi, sonuna kadar savaşacağız! Eşit adil sömürüsüz bir dünya kurana kadar savaşacağız.

Faşizme inat, yaşasın Redhack!

Nush ile uslanmayanın hakkı tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı RedHack’tir.

Madem sonsuza kadar yaşamayacağız, o vakit istediğimiz gibi yaşayacağız.

Tüm RedHac taraftarlarına, dostlara, devrimcilere ve halkımıza teşekkür ediyoruz.

NOT: Savcı bak, o çocukları bırak. Gel biz sana adalet nedir öğretiyoruz, bu arada yeni atanmışsın. Diğer savcı Hakan’a ne oldu ya?”

http://www.etha.com.tr/Haber/2012/10/29/guncel/cumada-hak-yersen-bayramda-hack-yersin/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code