Buenos Aires’te bir polis aracı ateşe verildi

Fare zehiri kampanyası:

Akşam saat 23:00 sularında Calle Irigoyen ve Calle Juju bölgesindeki 7. polis bölgesi suç soruşturma birimine ait yeni bir kırmızı Volkswagen’i ateşe verdik.

Bu eylemi, Buenos Aires’te hayatta kalmamız bağlamında küresel Sosyal Savaş tutksakları için ajitasyon ve propaganda haftası  kapsamında düzenledik.

Daha da yaklaşıyoruz.

Bilin ki, siz ve Devlet ve TBA trenyolu şirketinden ortaklarınız Samiento hattında katledilenler için sizlere saldıracağız. Bilin ki, insanların SUBE kartıyla sosyal kontrol listesine eklenmesini dayatan yüksek bilet fiyatları için sizlere saldıracağız. Bilin ki ,  bokla zehirlenen yiycekleri bize satan siz şerefsiz iş adamlarına saldıracağız. Ve hepsinin ötesinde, siz polis şerefsizleri, -zenginleri köleleri ve katletmek, işkence ve hapsetmekten başka bir şey yapmayanlar- bilin ki, ilk düşen size olacaksınız.

İtalya, Bolivya, Şili, Meksika, Yunanistan, İsviçre, Endonezya, Almanya, Rusya’daki tüm yoldaş tutsaklara güç ve kuvvet.

POLİSE SAVAŞ, HER ZAMAN!

—CHOLERA HÜCRESİ (ENFORMEL ANARŞİST FEDERAYON)

http://es.contrainfo.espiv.net/2012/09/27/buenos-aires-ataque-incendiario-por-el-nucleo-de-la-colerafederacion-anarquista-informal/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code