RedHack’ten Sinop Valiliği sitesine eylem

HES Fasizmdir!

Karadeniz ve Sinop halkinin yogun istemleriyle bu sayfa RedHack tarafindan hacklenmistir!

http://zone-h.org/mirror/id/18387913

Sinop’ta bu ay sonunda verilecek karar ile Sinop Nukleer coplugune cevirilecek! Cernobil’den sonra gecen sene yasanan Fukisima faciasindan ders almayanlar, dogal guzelliklerimizi katletmek, cocuklarimizi sakat birakmak istiyorlar!

Buna karsi eylem yapan halkimiza, Sinop Valiligi, Nukleer Lobisinden aldigi emirle saldiriyor, Polislerini Nukleer karsitlarinin uzerine salarken, Resmi sitesinden Nukleer’i ovuyor:! Buna izin vermeyecegimiz aciktir! Cunku RedHack gucunu halktan alir ve halkin menfaatlerine karsi olan egemen sinifla mucadele eder!

Soruyoruz, dunyada suan da kullanilan ucuz ve saglikli enerji kaynaklari neden kullanilmaz? Ornegin Gunes ve Ruzgar enerjisi neyimize yetmiyor? Ama hayir, para babalari bunlardan kar edemiyor degil mi? Sirf sizler saltanat icinde yasayacaksiniz diye canimizi vermek mi zorundayiz? Sizlerin kuklasi olarak yasamak, sakat cocuklarmi dogurmak zorundayiz? Yagma yok REDHACK var! Sizlerin milyon dolarlari varsa bizlerin de onuru, namusu, serefi halsiyeti var!

Sinop, Karadeniz, Akkuyu’da Nukleer istemiyoruz!

Nukleer fasizmdir!

Kahrolsun Nukleer fasizm, Kahrolsun Nukleer Lobisi!

UNUTMADAN

SİNOP Emniyet Müdür Yardımcısı Ali İhsan Güngör motosikletiyle giderken Terrier cinsi ‘Köpük’ adındaki köpeği ezdi.  Sinop’un Atatürk Bulvarı’nda 26 Ağustos günü Sinop İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali İhsan Güngör gece yarısı motosikletle hızla giderken önüne çıkan ‘Köpük’e çarpıp hiç durmadan yoluna devam etti. Terrier cinsi ‘Köpük’ün yolda can çekiştiğini gören bir sürücü otomobilini durdurdu ve yaralı köpek ezilmesin diye yol kenarına çekti. Sahibi Guvenlik kameralarindan olayi buldu ve sikayetci oldu! Ama HALEN bu Emniyet Muduru haakkinda “tek islem” yapilmadi!

Bunu unutmadik, Onu ezen Emniyet muduru ve buna goz yumanlar; Alayiniz bir Köpük etmezsiniz!

Hayvan haklari yasasi bir an once cikarilmali, Hayvan katili hayvanlar yargilanmali!!

Kahrolsun hayvanlara kiyan kapitalist sistem, yasasin hayvanlarin da ozgur ve esitce yasayacagi sistem olan SOSYALIZM!

Esit Adil Somurusuz bir sistem icin SOSYALIZM

Yasasin esit, adil, somurusuz, sinifsiz dunya savasimiz!

Yasasin devrimci dayanisma ve onun urunu REDHACK

Kizil Hackerlar 97 den bu yana Halkin yaninda!

Fasizme inat yasasin RedHack

Nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki RedHack’tir!

twitter.com/TheRedHack

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code