Manado (Endonezya) – Uluslararası İntikam İttifakı – FAI / FRI elektrik trafosunu kundakladı

Saldırmak için herhangi bir neden söylememize gerek var mı? Bize göre tek engel korku. Koşulların labirentin farklı duvarları olduğuna, engelleme ve kısıtlama için her zaman bir neden olduğuna dair çeşitli teoriler vardır. Tıpkı devam eden yıkım eylemlerine engel olmak için iki yoldaşımız Billy ve Eat’in tutuklanma nedenleri gibi.

23 Ağustos’ta Kuzey Sulawesi’de bulunan Kotamobagu’daki bir elektrik santraline kundaklama cihazı yerleştirdik ama ne yazık ki ateş almadı. Saldırıya katılanlar olarak bu nedenle çok üzgünüz. Diğer taraftan, pişman olmamamız gerektiğini öğrendik. Bu gece (31 Ağustos) aynı suçu yine işledik. Manado’nun Tuminting semtindeki bir elektrik trafosuna ateşleyici bir cihaz yerleştirdik. Bu sefer kısmen de olsa başarılıydık.

Hedef açık. Öfkeliyiz. Gerçekten öfkeli!

Bu eylem ayrıca çeşitli ayaklanmalardaki pek çok yoldaşımıza bir dayanışma cevabı olması açısından gerçekleştirilmiştir.

Bolivya’da, Şili’de, Meksika’da, Yunanistan’da, Arjantin’de, İngiltere’de ve diğer yerlerde karanlığa hapsedilen cesur savaşçılara.

Anarşist olduğu için tutuklanan Olga’ya ve tüm Ateş Hücreleri İttifakı’ndan yoldaşlara ve Tasos Theofilou’ya. Ayrıca Theofilos Mavropoulos, Gabriel Pombo da Silva, Rami Syrianos, ve açlık grevindeki Marco Camenisch’i unutmayın. Sizler parmaklıklar ardında olmanıza rağmen esin kaynağı olmaya devam ediyorsunuz.

Luciaono Tortuga ve Mario Lopez’i ve Şili’deki Ivan Silva ve Carla Verdugo asla unutmayın. Henry Zegarrundo, Aliste Juan Vega, Freddy Fuentevilla Saa, Marcelo Villarroel Sepúlveda de hepimize birer esin kaynağıdırlar. Felicity Ryder, Nikos Maziotis ve Pattern Roupa’yı unutmayın, ayrıca Enformel Anarşist Federasyonu Luciano Tortuga / Uluslararası Devrimci Cephe’nin (FIA / FRI) içerideki üyesi K.’yi unutmayın.

‘Yaşasın Luciano Tortuga’, Enformel Anarşist Federasyon / Uluslararası Devrimci Cephe’nin iki kardeş hücre üyelerini, Billy Augustan Reyhard Rumbayan (Eat) selamlıyoruz. Ayrıca cesur Kulonprogo: Tukijo’yu unutmayın. Hepsine sokaklardan ateşli selamlarımızı gönderiyoruz. Cesur olanlara sevgilerimizi gönderiyoruz.

Bu eylemler öfkeyi aynı zamanda da hayal kırıklığını da içerisinde barındırıyordu. Uzun süren sabırsızlık asla isyankarlık olmadı, aksine kaçıp saklanmaya dönüştü.

Yoldaşlar, saldırmanın vakti geldi.

Beklemeyin. Parlamanın zamanıdır!

Yaşasın Anarşi!

Yaşasın Luciano Tortuga

Uluslararası İntikam İttifakı

Enformel Anarşist Federasyon / Uluslararası Devrimci Cephe

Membakar Senj[a]
http://membakarsenja.noblogs.org/?p=369

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code