Hayvan kurtuluşu eylemleri

2 Ağustos İsviçre ALF Eylemi

1 Ağustos gecesi Ticino şehri,  S.Antonio’daki iki şeytani yapı kırmızı spreyli boyayla hedef alındı. Ne etinize ne de kanlı işinize  ihtiyacımız yok.

ALF CH.

28 Temmuz İngiltere: Özgür Çekirgeler

Bugün yeni kurulmuş LLL /Çekirge Özgürlüğü Cephesi bu duygu sahibi ve güzel canlıların sömürülmesine karşı  ilk saldırısını gerçekleştirdi.
Böceklerin önemi yok, düşüncesini reddediyoruz. Bütün hayatlar eşittir, her canlı özgür olmayı hak ediyor. Bu inanç kalbimizdeydi ve aklımızdaydı sürekli, düzinelerce  çekirgenin küçük plastik bardaklarda  canlı yem olarak kullanıldığını  biliyorduk, eyleme başvurduk ve dükkândan 10 çekirgeyi kurtardık.

Çekirgeler bir parkta serbest bırakıldı, anında özgürce sağa sola sıçramaya başladılar, çimlerin üzerinde neşeyle zıplıyor ve yaz güneşinin keyfini sürüyorlardı.

Bu daha başlangıç.

LLL yeniden saldıracak.

Hepimiz özgür olana dek hiç kimse özgür değildir.

23 Temmuz İspanya: Özgür Balıklar

Eğer  Atlantik’teki mavi yüzgeçli orkinosların sömürülmesine devam edilirse, bilim adamları bu türün üç beş yıl içerisinde tamamen tükenebileceği konusunda uyarıda bulunuyorlar. ICCAT ve CITEs gibi tehlike altındaki türlerin korunmasına yönelik kuruluşlar bu balığa ihtiyaç duyduğu korunmayı sağlamış değil. Japonyave onun kukla eyaletleri bu türün CITES kuruluşunda tehlike altındaki türlere dahil edilmesini engelledi. ICCAT bilim adamlarının önerdiği kotanın 2 kat fazlasını öneriyor, düzensel ve illegal balıkçılık nedeniyle  öldürülen balık sayısı 2 kat fazla. Bu nedenlerle 23 Temmuz günü  Cartagena/İspanya yakınlarındaki Portman’da bulunan 3 orkinoz bölmesinin ağlarını kestik ve  yüzlerce balığa tek hayatta kalma ve  kurtulma şansını vermiş olduk.

23 Temmuz İngiltere ALF Eylemi

Hayvan hakları aktivistleri, lanarkshire, İskoçya’da 16-19 Temmuz günleri arasında bir av kulesi, bir çok az tuzağı ve keklik bölmeleri kullanılmaz hale getirildi.

Bütün kafesler  boş kalana dek!

http://hayvanozgurluguhareketi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code