Çoklu kundaklamalar: Olimpiyat ateşi Bristol’a geri döndü

31.07.12’de Pazartesi Olimpiyatların açılış gününde İngiliz Telekom’una ait iki aracı(üstündeki ekipmanlarla birlikte) yaktık.İngiliz Telekom(British Telecom(BT)) Olimpiyatların ortaklarından bir tanesi, bu eylem Londra’daki baskıya bir karşılıktır.

Longwell Green’de.Aynı hafta içinde BT’nin ortak şirketlerinden biri olan telefon operetörü O2’nin telefon bağlantı kablolarını yaktık.

O2, çeşitli komplolarla “yasadışı” göçmenleri hapseden devletle ortaklaşarak göçmenlerin iletişim için fahiş fiyatlara O2 kullanmalarını zorlamaktadır. Otoriteler konuşmaları dinleyip istedikleri zaman telefonu kapattırabilmektedirler.

O2 aynı zamanda İngiltere polisinin radyo ve telefon işlerini yapmaktadır. Ayrıca O2 kullanıclarının elektronik bi sistemle fişlemekte ve takip edebilmektedir.

Olimpiyatların gölgesinde burada  insanların özgürlüklerini kısıtlamakta oldugunu biliyoruz. İngiltere Avrupada’ki en fazla tutuklunun bulunduğu ülke. Nisan’da Carla Verdugo ve Iván Silva, yoldaşları Juan Alistes mahkemesinin başlayacağını duyduklarında gerçekleştirecekleri bir eyleme patlayıcı taşırken tutuklanmışlardır.

Onların başladığı işi devam ettirmek istiyoruz!

İletişim ağlarına saldırı kapitalizmin dayandığı noktaları yıkmakta önemli bi mücadeledir. Toplum sefalet ve umutsuzluk içindeyken isyanı seçmekten başka yolumuz yok.

Bu sürgün ve sınırdışı makinalarına karşı dayanışmaya. Hiçbir tutsak asla unutulmayacak!

Otonom Sabotaj Hücresi

http://325.nostate.net/?p=6135

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code